Voorjaar Competitie 2019

Voorjaarscompetitie 2019
Waar het op dit moment buiten nog onstuimig is en het weer meer doet vermoeden dat het herfst is, komt toch echt de voorjaarscompetitie er weer aan.

Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 17
De competitie start op zaterdag 6 april met ons heren team van de zaterdag competitie, bestaande uit Marcel Posdijk, Jan van der Knaap, Richard Koster, Wouter Ranzijn en Willem Vos, die deze eerste wedstrijd zullen spelen in Aalsmeer bij Tennis2Tennis.
Zij zullen te bewonderen zijn op onze eigen club op zaterdag 13 april, 11 mei en 25 mei in de middag.

Dames Zondag – 4e klasse – Afdeling 11
Ook op verschillende zondagen zullen er mooie wedstrijden te zien zijn van het damesteam dat vorige jaar promoveerde en dit jaar dus een tandje bij zal moeten zetten.
Maar dat is aan deze dames wel toevertrouwd.
Dus kom Elsbeth Littooij, Jolanda Kooij, Jolanda van de Schinkel, Marjolein van der Knaap, Samantha Maas en Eveline van Weerdenburg aanmoedigen op de club op 14 april, 12 mei, 26 mei en 2 juni. Ze zullen de steun waarderen.


Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 10
Maar naast deze dames hebben we op dezelfde dagen ook een jeugdteam wat jullie steun kan gebruiken.
Dit team bestaat uit Daniël van Heemsbergen, Derk Streefkerk, Sophie Bocxe en Floor Buter.
De jeugd is de toekomst dus kom ze aanmoedigen.


En dan de vrijdagavond:
Een avond die steeds populairder wordt en waar we dit voorjaar 7 teams hebben die onze club eer hoog houden.
Elke vrijdag zijn er verschillende teams die vanaf 19:00 uur op de club gaan strijden om de punten.
En dit zijn vaak lange maar erg gezellige avonden dus zeker de moeite waard om na het eten onder het genot van een borreltje te komen bekijken op de club.
We hebben 4 dames teams, 1 heren team en 2 gemengde teams.
Alle teams spelen alleen dubbelwedstrijden.

Dames 1: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 35 bestaande uit Anjo van der Made, Lieke Verkerk, Linda Streefkerk, Milja van Heemsbergen, Anouschka ter Avest, Nicole Troost en Kim Boekraad, speelt thuis op 19 april, 10 mei en 17 mei.
Dames 2: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 30 bestaande uit Anita Jonker, Carine Bocxe, Ilse Zwerver, Diana van Ginkel, Linda Wilhelm, Mireille Verhoef, Martine Lodder en Vera Roos, speelt thuis op 12 april, 26 april, 24 mei en 31 mei.
Dames 3: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 31 bestaande uit Dorine van de Rotten, Annemien Lek, Nanda de Jong, Astrid Verburg, Simone Janssen, Ria Ammerlaan, Stefanie van Kampen en Marcia Navest, speelt thuis op 19 april, 10 mei, 17 mei en 31 mei.
Dames 4: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 9 bestaande uit Stacha Buter, Judith Beuse, Mariska Wesling, Edith van Tiggelen, Jacqueline Biesaart, Nicolette Rijnen en Corrie van Ginkel, speelt thuis op 12 april, 26 april en 17 mei.

Heren 1: Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 14 bestaande uit John Bocxe, Cees van Heemsbergen, Ron de Jong, Ferry Kiszer, Dennis Lodder en Carlo Castelijn, speelt thuis op 19 april, 10 mei, 24 mei en 31 mei.

Gemengd dubbel 1: Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 27 bestaande uit Peter Schouten, Renee Dekker, Peter Kooiman, Arno Jansen, Esther Baan, Sharona Plasmeijer en Chantal van Zuilen, speelt thuis op 12 april, 26 april en 17 mei.
Gemend dubbel 2: Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 14 bestaande uit Yvonne van der Velde, Margot Dijksman, Jacqueline Klaassen, Edwin Ochse, Gerard Klaassen, Nico Out en Conny van de Rotten, speelt thuis op 19 april, 10 mei, 24 mei en 31 mei.

Dinsdag: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 8
En wie op een doordeweekse dag ook wil genieten van mooie dames tenniswedstrijden moet op dinsdag 16 april, 7 mei, 21 mei en 28 mei naar de club komen waar Anneke Stam, Bibi de Poorter, Cora de Vroom en Corry Compier na de koffie eens even zullen laten zien uit welk hout zij gesneden zijn.


Bericht van de competitieleider.

Met de nog zomerse temperaturen buiten en de winter die nog moet beginnen zijn wij al weer bezig met de voorjaarscompetitie van 2019.
Daarom horen we graag van jullie wie er ook volgend voorjaar weer onze club willen vertegenwoordigen in de competitie.
Geef je op als team of individu voor 24 november bij ons dan maken we er weer een mooi voorjaar van op de banen.
Stuur hiervoor een mailtje naar competitieleider senioren.

Ter info, er zijn op verschillende dagen in de week competitiemogelijkheden.
Denk aan de

  • dinsdag ochtend,
  • donderdag ochtend,
  • vrijdag avond
  • in het weekend.

Ga dus lekker wedstrijden spelen met je vrienden op een dag dat het jullie uitkomt!

We hopen weer vele teams te mogen verwelkomen op onze mooie en gezellige club.

Voorjaarscompetitie

De Voorjaarscompetitie telt 7 speeldagen en start ieder jaar begin april en loopt door tot begin juni.
Jaarlijks doen er ruim 30.000 teams mee aan wat velen beschouwen als, de mooiste periode van het tennisseizoen.
Hier vind je alle informatie en relevante links voor de Voorjaarscompetitie.

.......Tennissen bij Qui Vive uitdagend en leuk....... ......OPEN DAG 31 maart 2019......Bring A Friend!.......

ADRESGEGEVENS

Bezoekadres: Vuurlijn 30 - 1424 NR De Kwakel

Postadres: Postbus 32 - 1420 AA Uithoorn

BTW – vrijgesteld

Kamer van Koophandel nr.: 40532561

Telefoon Het Chalet

 0297 222086

T.C. Qui Vive

Privacybeleid