Corona update 19 december: lockdown

Geplaatst op 19-12-2021  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: TC QuiVive Communicatie  -  Bron: KNLTB

Opnieuw in lockdown

Sport buiten mag nog: beperkt tot twee spelers en tot 17.00 uur

 

Velen van jullie hebben waarschijnlijk de persconferentie op zaterdagavond 18 december gezien. De teleurstelling van het wederom instellen van een strenge lockdown is overal goed voelbaar. We leven mee met alle niet-essentiële winkels en restaurants die hun deuren zo vlak voor Kerst moeten sluiten. Er is wel een lichtpuntje... we mogen (buiten) blijven tennissen. 

Wat betekent dit voor de leden van TC QuiVive?

  • Onze verenigingen mag open blijven tussen 05.00 en 17.00 uur. NB. Ons tennispark is geopend vanaf 08.00 uur.
  • Voor volwassenen vanaf 18 jaar is buiten sporten toegestaan met maximaal 2 personen op 1,5 meter afstand (excl. leraar) (de KNLTB zoekt nog uit of dubbelen wel/niet is toegestaan). Voor alsnog gaan wij uit van 'status quo' en dus mag er gedubbeld worden totdat hierover meer duidelijkheid komt.
  • Kinderen en jongeren tot en met 17 jaar kunnen buiten sporten en onderlinge wedstrijden spelen op de eigen club.
  • Competities worden per direct stilgelegd. Dit geldt dus voor de wintercompetities Zuid, Noord-West.
  • NB. Het Chalet en de toiletten zijn momenteel gesloten (zie eerdere berichtgeving hieromtrent).

We zijn blij dat sporten nog mogelijk blijft. Bewegen is gezond, het draagt bij aan een goede weerstand en conditie. Het houdt je fit en scherp, geeft energie en dat hebben we nodig in deze tijd. Kom de komende weken dus vooral lekker tennissen (boek online een baan)!

Denk aan elkaar en blijf gezond!

 

Met sportieve groet,

Het Bestuur

Allison - Henk - Margot - Marcia - Brit


.......Tennissen bij Qui Vive uitdagend en leuk.......

ADRESGEGEVENS

Bezoekadres: Vuurlijn 30 - 1424 NR De Kwakel

Postadres: Postbus 32 - 1420 AA Uithoorn

BTW – vrijgesteld

Kamer van Koophandel nr.: 40532561

Telefoon Het Chalet

 0297 222086

T.C. Qui Vive

Privacybeleid